O firmie

Pełne Brzmienie Studio Hi-end

Grono osób skupione wokół Studio Hi-End Pełne Brzmienie zaprasza by dzielić swoje doświadczenia obcowania z muzyką. Muzyka na żywo, wykonywana na naturalnych instrumentach, koncerty muzyki jazzowej
i klasycznej, indywidualne wykonania amatorskie i profesjonalne na instrumentach klawiszowych i strunowych, etc… wszystko to daje punkt odniesienia oceny wiarygodności przekazu oferowanego przez systemy audio.

Rynek audio w Polsce to przekrój mniej lub bardziej uznanych marek z całego świata. Nie zawsze jednak zestawienie najdroższych, czy najbardziej uznanych komponentów daje pożądany efekt. Proponowane zestawy sprzętowe to dobór komponentów, które w najbardziej wiarygodny sposób prezentują wydarzenia muzyczne. Pełne Brzmienie to motto każdego audiofila i zarazem cel, któremu poświęcamy czas i pieniądze.
Celem przedsięwzięcia, któremu na imię Pełne Brzmienie Studio Hi-End, jest prezentacja filozofii brzmienia skupionej wokół wzmacniaczy lampowych a w szczególności konstrukcji opartych na pojedynczej triodzie na wyjściu, wspartej z zestawami głośnikowymi przystosowanymi do takiej amplifikacji.
Nawet najbardziej wyrafinowany system audio nie sprosta brzmieniu naturalnych instrumentów. Może jednak się do referencji zbliżyć bardziej od innych konkurencyjnych propozycji. Dlatego9 w naszym Studio, poza odsłuchem systemów audio, można na żywo usłyszeć instrumenty akustyczne tj. skrzypce, czy gitarę.
To właśnie naturalne instrumenty wytyczają w naszej ocenie definicję Pełni Brzmienia. I według takich wytycznych dobieramy proponowane komponenty audio. Źródła analogowe i cyfrowo-analogowe, sprawdzone acz udoskonalone konstrukcje lampowej amplifikacji, wsparte dedykowanymi zestawami głośnikowymi. Do sprawdzenia naszej oferty zachęcamy i zapraszamy wszystkich melomanów, którzy pragną wzbogacić swój muzyczny świat i we własnych czterech kątach zestawić system audio o brzmieniu pełnym muzyki!

Muzyka jest sztuką, ale również sztuką jest reprodukcja muzyki oraz jej prawdziwego brzmienia!
W prawdziwości obcowania z muzyką Studio Hi-End stara się osiągnąć Pełne Brzmienie!